Kur Marina bën tifo
Edhe bukuroshen Marina Fara e ka mbërthyer entuziazmi i tifozërisë kuq e zi.

Me një foto të postuar në Instagram, ajo ju ka uruar fitore djemve të kombëtares tonë.

Marina shfaqet në foto e veshur kuq e zi dhe me duart si “shqiponjë”. /albeu.com/

Shtuar më 11/06/2016, ora 14:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori