Kur kurora të shkon pas shtati, gratë mbretërore më të bukura në botë (FOTO LAJM)

Sirivannavari i Tajlandës
E kush nuk do ta donte fatin të mbante një kurorë mbretërore mbi kokë. Familjet mbretërore, përveç normave dhe etikës që kanë, janë edhe të kuruar estetikisht. Këto janë mbretëreshat më të bukura në botë, që mesa duket kurora është bërë posaçërisht për to.
Shtuar më 09/06/2019, ora 09:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori