Kur Kim Kardashian fotografohet me bikini në plazh (FOTO LAJM)

Kim Kardashian prej vitesh konsiderohet si femra më seksi në botë.

Dhe, pavarësisht viteve që shkojnë, ajo vazhdon të mbajë këtë titull.

38-vjeçarja është fotografuar duke pushuar në Costa Rica bashkë me motrën e soj, Kourtney dhe ish-bashkëshortin e kësaj të fundit, bashkë me fëmijët.
Shtuar më 20/06/2019, ora 20:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori