"Kur ke me pjell?", Elita Rudi reagon ashpër ndaj komenteve fyese (FOTO LAJM)

Moderatorja e njohur Elita Rudi është në pritje të fëmijës së saj të dytë.

Bashkëshortja e këngëtarit Gjiko është shumë aktive në rrjetet sociale, ku shpesh ndan foto dhe me ndjekësit e saj nga jeta e përditsheme dhe profesionale.

Moderatorja ka reaguar nëpërmjet një statusi në ‘Instastory’, ku shkruan se bullizimi ndaj grave shtatzënë ditët e sotme është i egër dhe komentet janë shumë të ulëta.

Teksa shkruan për bullizimin, Elita thotë se nëse nuk ju pëlqen një person thjesht mos e ndiqni atë.

“Njerëzit janë shumë të pasjellshëm ndaj grave shtatzëna ditët e sotme. Po shoh nonstop komente të tilla nëpër fotograve shtatzëna: “Kur po ki me pjell?” “Hajde mo lind mo.” “Pse pe qet barkun?” “Pse pe mshef barkun?” “Pse pe man barkun?” “Thu veq ti ki bo fmi.”

Stop bullizmit ndaj secilit person! Nëse nuk të pëlqen personazhi që e ndjek veq mundesh mos me e ndjek mo!

Meqë ra fjala, unë kom me lind kur t’i boj 9 muj të plota ishalla don zoti! Aq duhet për me pas një shtatzani të shëndetshe për mu dhe bebin. Për juve që i uroni lindje të hershme një nane ishalla ju fal zoti,” shkruan Elita në postimin e saj.
Shtuar më 20/11/2020, ora 15:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori