Kur është mami nuk është babi, pse Mozzik dhe Loredana kujdesen të ndarë për Hanën? (FOTO LAJM)

Kohët e fundit në horizont po qarkullon lajmi se martesa e Mozzik dhe Loredanës është në krizë.

Çifti u bënë prindër të një vazje në dhejtor të vitit të shkuar të cilën e quajtën Hana.

Gjërat ishin në rrugë të mbarë për dyshen deri në plasjen e skandalin për Loredanën me çiftin zvicerian ku këngëtarja u akuzua për vjedhje parash.

Përsëri Mozzik tha se do jetë mbështetja më e madhe e gruas së tij dhe kështu bëri derisa ra heshtja dhe ndjekësit kuptuan se diçka nuk shkon.

Bujën më të madhe e bëri mungesa e Mozzik në ditëlindjen e Loredanës ku Hana ishte pranë saj në Gjeramni dhe mozzik në Kosovë. Madje mes shumë urimesh për këngëtaren mbizotëronte heshtja e Mozzik i cili zgjodhi të mos e uronte të paktën jo publikisht.

Pasra disa ditësh Loredana solli një bashkëpunim me një reper të huaj dhe ndryshe nga herët e tjera bashkëshorti i saj nuk ishte pranë gjatë xhirimeve të klipit.

Por Mozzik më në fund reagoi. Një story ku promovonte këngën e re të Loredanës bëri që titujt e lajmeve të ndryshojnë dhe gjërat vihen në vend për ♪5iftin.

Ajo çfarë vihet re ditën e sotme është se Hana është pranë babi Mozzik dhe mami nuk është aty.

Ndërkohë që kur Hana ishte pranë mami Loredanës babi nuk ishte aty.

Ksaj situate të ngatërruar i duhet një shpjegim i mirë nga vetë dyshja./albeu.com/

Shtuar më 07/09/2019, ora 14:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori