Kur do të fillojë ‘Big Brother Albania 9’''?
“Big Brother” do të rikthehet pas një pushimi relativisht të gjatë. Publikut të tij i ka munguar shumë dhe ndaj kurioziteti është më i madh se ndonjëherë më parë.

Dihet prej kohësh se do të nisë në muajin Mars, por siç duket jo në datën 4.

Po afron fundi i muajit dhe nëse do të niste në fillimin e Marsit tashmë duhej të ishte lajmëruar. Produksioni ka menduar me siguri që ta shtyjë pak datën e nisjes në mënyrë që gjithçka të jetë speciale dhe perfekte./Albeu.com/
Shtuar më 18/02/2017, ora 07:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori