Kur do martohesh? Kështu përgjigjet Eranda Libohova
Pëlqej
Është nga ato artiste që bën gjithmonë përshtypje për pamjen e saj të re dhe të freskët. E ftuar në një emision Eranhda u pyet se kur ka ndërmënd të bëhej nuse dhe përgjigja e saj ishte epike.

Eranda Libohova deklaroi se edhe pse ia kanë tërhequr hundën shumë nuse, ende nuk ka martesë në horizont.

“Plasa duke martuar gjithë botën, nuset ma kanë tërhequr hundën, por aha…”, tha këngëtarja e famshme.

Eranda shtoi se është shumë e lumtur: “Dikush e gjen lumturinë te partneri, ndërsa unë jam e lumtur me qetësinë dhe ekuilibrin në jetë”. /albeu.com/
Shtuar më 08/02/2018, ora 09:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori