Kur Çiljeta ishte 16 vjeçe (FOTO LAJM)

Çiljeta Xhilaga ka postuar së fundmi në profilin e saj në "Facebook" disa foto, në kujtim të adoleshencës, kur dhe hodhi hapat e parë drejt famës. Këngëtarja, e kthyer me vitet në një prej personazheve më të përfolura në showbiz-in shqiptar, ka tërhequr jo pak vëmendje me këtë foto të viteve të gjimnazit, kur dhe u zgjodh "Miss". /albeu.com/
Shtuar më 11/12/2013, ora 14:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori