Kur Bes Kallaku "tallet" edhe me Xhensilën (FOTO)

Bes Kallaku me partneren e tij Xhensila Myrtezaj kanë vizituar qytetin e Beratit dhe kanë shkrepur pozën e famshme.

Mbishkrimi që ai i ka vendosur fotospostuarFacebook është si gjithmonë me shumë humor.

"Po menoj t'ja lëshoj dorën, me palosje...
Love her...", ka shkruar ai bashkëngjitur fotos në fjalë. /albeu.com/
Shtuar më 13/07/2016, ora 16:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori