“Ku ndryshojnë nga prostitutat?”, deklarata e fortë e Robert Aliajt për vajzat shqiptare
Pëlqej
Robert Aliaj shquhet për deklararatat e tij të cuditshme.

Shpeshherë ai është shprehur i zhgënjyer nga vajzat shqiptare të cilat sipas tij, shkojnë pas lekët.

Pikërisht për këtë Roberti ka folur edhe njëherë.

"Në Shqipëri ka një trend të çuditshëm, edhe shpjegimi që jepet është i çuditshëm. Këtë e di kushdo dhe mund t’ia bësh pyetje kujtdo në Tiranë dhe ai do të të përgjigjet:

Duan lekë plako, duan makina luksoze, duan të martohen me të huaj, nuk i pëlqejnë shqiptarët, duan të pasurohen me çdo kusht dhe brenda një nate.

Lëre pastaj që me paret, që kanë fituar me shitjen e vetvetes, bëjnë postime vulgare nëpër rrjete sociale, sikur janë të pasura dhe bëjnë jetë të shfrenuar e të tjera vulgaritete si këto. Ku ndryshon nga prostitucioni? Nuk ndodh kështu gjetkë." /albeu.com/
Shtuar më 09/11/2018, ora 20:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori