“Ku i gjen lekët për jetën luksoze?”, Genta i përgjigjet fansit
Ish-banorja e "Big Brother", Genta mbetet një nga vajzat më të komentuara të showbizit e për të cilën publiku ka gjithnjë kuriozitet të dijë mbi të rejat nga ana private.

Genta e ka djegur rrjetin këtë verë me fotot nga pushimet duke u shfaqur me poza provokuese dhe duke bërë një jetë luksoze.

Së fundmi Genta ka vendosur t'u përgjigjet pyetjeve të fansave në Instagram e një prej tyre e pyet se çfarë punon që bën jetë luksi.

"Çfarë puno me çfarë merresh se vetë të shohim duke bërë jetë luksi”, e pyte", ishte pyetja e fansit. Dhe Genta i përgjigjet me një foto ku shfaqet me doreza e tel enësh në dorë. "Çfarë jete luksi zeza, laj, shpëlaj, hekuros, gatuaj, punë këtej, punë andej", i shkruan ish-banorja. /albeu.com/
Shtuar më 09/11/2018, ora 08:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori