"Kthehen kur nuk na duhen", Genta e BB publikon në rrjet bisedat me ish-in (FOTO LAJM)

Genta Gjalpin e mirë njohur si Genta e BB, të gjithë e njohin si vajzë pa komplekse.

Si gjothmonë aktive në rrjetet sociale edhe së fundmi Genta ka zhvilluar opsionin "Pyetje-Përgjigje" me ndjekësit.

Njëri prej tyre e pyet ish banoren e BB, "Çfarë bën kur kthehet ai që të përbuzi? Çfarë të bëj?" e pyet ndjekësja e mërzitur.

Por përgjigja e Gentës tregon edhe njëherë guximin e saj. Ajo ka publikuar bisedën me ish-in ku tregon se është zhvilluar ditën e sotme.

bisedën që gjented në fotogalerinë e mësipërme "ai" i shpreh Gentës dashurin e kjo e fundit e injoron duke i kërkuar të mos i shkruaj më.

Dhe si këshillë për ndjekësen Genta shkruan: "Meshkujt vin, por atëherë kur nuk na duhen. Kur i duam na bëjnë pordhë. E kur mbledhin mendjen ata që sgjenjë dot si në është vonë, kemi gjet ndonjë tjetër ose thjesht jemi rehat. Ky muhabet ishte i bazuar në jetën time reale. Ka ndodhur sot."/albeu.com/

Shtuar më 11/11/2019, ora 15:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori