Krizë në çift, Jolie zihet me Pitt
Kohët e fundit, edhe më të shpeshta janë bërë zënkat mes Jolie dhe Pitt, por shfaqjen e radhës aspak të hijshme e kanë dhënë para një publiku të gjerë.

Angelina Jolie dhe Brad Pitt janë parë duke u grindur pas përfundimit të ceremonisë së “Choice Awards”. Brad ka refuzuar ta shoqërojë Jolien në këtë ceremoni, madje dhe në tapetin e kuq ajo është shfaqur e vetme. Në këtë ceremoni ishte e pranishme dhe ish gruaja e Pitt, Jennifer Aniston. /albeu.com/

Shtuar më 29/01/2015, ora 12:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori