Kritikoi princeshën, Armina tregon për fustanet e saj të dasmës
Armina mevlani është një nga blogeret më të përfolura në Shqipëri, për shkak edhe të lidhjes së saj me Shkëlzen Berishës.

E pyetur në Pop Culture se cfarë mendon për martesën, ajo është përgjigjur se kanë bërë plane.

Armina madje ka folur dhe çfarë fustanesh do veshë. Ajo ka teguar për herë të parë se si imagjinon se do jetë dasma e saj dhe planet e martesës.

“Fillimisht do të bëj dasmën, pastaj një fëmijë”- tha Armina.

Gjithashtu, e dashura e Shkëlzen Berishës tregoi se ka parashikuar të veshë dy fustane nusërie, një madhështor dhe një sirenë. Por ajo shtoi se zgjedhja e veshjes do të bëhet në varësi të dasmës dhe vendit se ku do të mbahet festa. /albeu.com/
Shtuar më 22/05/2018, ora 18:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori