Krishtlindjet, njė “Porche” dhuratė pėr Rihannėn (FOTO-LAJM)

Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Me rastin e Krishtlindjeve, kompania diskografike, "Roc Nation" e cila ėshtė nė pronėsi tė Jay-Z i ka dhuruar Rihannės njė "Porsche 911 Turbo S", ēmimi i sė cilės shkon deri nė 160.700 dollarė.

Vetė Rihanna ka postuar foton e makinės sė saj tė argjendtė nė Instigram, teksa e ka shoqėruar me komentin: "Faleminderit vėllezėrit e mi tė "Roc"! Ju dua tė gjithėve! Jeni tė ēmendur qė mė bėtė njė dhuratė tė tillė...". Duket se kjo dhuratė ėshtė bėrė nga Jay-Z si njė lloj ngushėllimi pėr rindarjen e saj me Chris Brown. /albeu.com/
Shtuar më 21/12/2012, ora 16:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Nė mbledhjen e dytė tė pėrbashkėt tė Qeverisė shqiptare dhe asaj tė Kosovės qė u mbajt nė Tiranė u nėnshkruan 11 marrėveshje nė fusha tė ndryshme.

Nė mbledhjen e dytė tė pėrbashkėt tė Qeverisė shqiptare dhe asaj tė Kosovės qė u mbajt nė Tiranė u nėnshkruan 11 marrėveshje nė fusha tė ndryshme.