Krenohet Albana Osmani, mbesa do luajë në një film anglez (FOTO LAJM)

Duket se talenti është i trashëguar ndër breza, e për këtë Albana Osmani është një ndër personat më të lumtur, pasi mbesa e saj do të luajë në një film anglez.

Prezantuesja i ka kushtuar një status në Instagram vajzës së talentuar, duke postuar një foto dhe bashkangjitur saj ka shkruar:"Një tjetër shqiptare nderon flamurin tonë në botë". /albeu.com/
Shtuar më 30/09/2014, ora 10:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori