Krejtësisht e zhveshur në plazh, Bleona skandalizon mediat e huaja (FOTO LAJM)

Këngëtarja pa komplekse, e vërtetuar kjo, ka dalë nudo ditët e fundit dhe fotot e saj fillimisht janë shpërndarë në mediat e huaja.

Bleona Qerreti është me pushime në Sardenja të Itali, ku edhe janë shkrepur fotot, por sikur të mos mjaftonte vetëm ka, shumë portale i kanë postuar pa asnjë censurim të imazheve.

Herë pa mbathje e herë pa sytjena, Bleona ka bërë që aparatet fotografike të drejtohen nga ajo.

Megjithatë, kjo nuk është hera e parë që 39-vjeçarja nuk ngurron të shfaqet topless para syve të të tjerëve.
Shtuar më 11/08/2018, ora 15:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori