Krasta rrëfen çastin rrënqethës: Më vdiq babai, por nuk dhashë asnjë shenjë në transmetim
Gazetari i njohur Adi Krasta ka realizuar një sezon të “E Diell”, në Top Channel, program që pati një mbështetje të fortë të kritikës e vlerësim publik, por kontrata është mbyllur pa përfunduar.

I ftuar në News24 ai ka rrëfyer castin më të vështirë në karrierën e tij.

"Humba tim atë në datën 9 janar dhe s’kam patur mundësi edhe gjatë vitit të mbaja zi personale dhe në transmetim nuk dhashë asnjë shenjë." –tha Krasta.

Ai tregon se nëna i kishte thënë si mundi që nuk e përmendi në program dhe ai i ishte përgjigjur se nuk mund të fliste për gjera personale.
Shtuar më 11/11/2017, ora 09:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori