"Kova me akull", sfida plot klas e Donatella Versaces
Donatella Versace, i është bashkuar fushatës së “ALS Ice Bucket Challenge”. Stilistja e famshme italiane është e rrethuar nga dy modelë që i hedhin kovën me ujë dhe akull.

Ajo vendosi të nominojë Pharrell, Prince dhe regjisorin spanjoll të filmave Pedro Almodovar. Fansat në faqen e “Facebook”-ut ku Donatella kishte postuar videon e saj, kishin komentuar duke shkruar: “Ky është Ice Bucket Challenge më i bukur”. /albeu.com/

Shtuar më 28/08/2014, ora 10:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori