E FUNDIT/ Të shtëna me armë në Vlorë, panik tek Uji i Ftohtë
Kourtney Kardashian,mbulon gjoksin me duar (FOTO LAJM)

Motrat e famshme Kardashian nuk e kanë fare problem që të zhvishen para kamerave dhe jo të rralla janë imazhet provokuese që ato publikojnë, shkruan Albeu.com

Së fundi, një fotosesion i cili nuk la vend për imagjinatë ishte edhe motra e madhe e familjes, Kourtney KaRdashian, shkruan Indeksonline.

39 vjeçarja ka postuar një imazh bardh e zi në llogarinë e saj në ‘Instagram’ ku edhe ka provokuar gjysmë e zhveshur derisa ka mbuluar gjoksin me duar.

Diamanti është miku më i mirë i femrave” ka shkruar Kourtney duke iu referuar qafores prej diamanti që mbante në qafë.
Ndryshe, Kourtney aktualisht është beqare ndërsa është nënë e tre fëmijëve. ./albeu.com/
Shtuar më 21/02/2019, ora 22:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori