Kourtney Karadashian, e lidhur me këngëtarin e njohur?
Kourtney Kardashian dhe Travis Barker u tha se ishin në një lidhje.

Të dy janë miq prej vitesh dhe jetojnë në të njëjtën lagje, por së fundmi dyshja është parë në Malibu bashkë, kështu që ishte normale që njerëzit të mendonin se mes tyre ka diçka.

Menjëherë pas këtyre fjalëve, Travis ka reaguar për revistën “People” duke thënë: “Kourtney është një shoqe shumë e mirë e imja. Dua të them, e dua deri në vdekje, atë dhe familjen e saj, por thjesht një shoqe”.

Me këtë deklaratë këngëtari sqaroi gjithë situatën, por ende nuk ka asnjë reagim Kourtney.
Shtuar më 16/03/2019, ora 22:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori