Kot i bien në qafë, kjo foto e Luanës së vogël zbulon shumë për bukurinë e moderatores (FOTO LAJM)

Luana është një ndër vajzat shqiptare që tregon vazhdimisht se e ka arritur suksesin me shumë punë.

Moderatorja ka fituar së fundmi goxha popullaritet me emisionin e saj "Shiko Kush Luan" i cili është cilësuar jo pak herë si një ndër emisionet më të ndjekura shqiptare.

Por edhe Luana ka një anë tjetër të "medaljes".

Moderatorja ka qenë gjithmonë në qendër të vëmëndjes për ndërhyrjet estetike dhe përdorimin në masë të photoshopit.

Por një foto ku Luana është shumë e vogël tregon qartë tiparet e plota dhe të bukura të moderatores që në moshë fare të vogël, shkruan Albeu.com.

Nuk mund të mohojmë se Luana mund të ketë bërë ndonjë ngacmim të vogël, por jo në përmasat që e kanë egzagjëruar dashakeqësit./albeu.com
Shtuar më 26/01/2020, ora 11:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori