Koronavirusi i mori të atin, aktorja bën postimin prekës me foton nga spitali (FOTO LAJM)
Aktorja Sophia Myles, e cila njihet për rolet e saj në Underëorld, Doctor Who dhe Moonlight ndau fotografinë e fundit të babait të saj i cili shihet shtrirë në një respirator, shkruan Mirror.

Disa orë pas vdekjes së Pjetrit, ylli i Underëorld, 40 vjeç, shkroi fjalët e saj të fundit për babain.

Ajo shkroi: "RIP Peter Myles. Babai im i dashur vdiq vetëm disa orë më parë. Ishte virusi COVID që e morri."

Peter kishte probleme shëndetësore edhe më herët ai po vuante nga sëmundja e parkinsonit dhe koronavirusi i dha goditjen finale.

twitter-tweet">

RIP Peter Myles. ❤️

My dear Dad died only a few hours ago. It was the Corona Virus that finally took him.

— Sophia Myles (@SophiaMyles) https://twitter.com/SophiaMyles/status/1241448025375072257?ref_src=twsrc%5Etfw">March 21, 2020


Shtuar më 22/03/2020, ora 13:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori