Kopjoi ish-partnerin e saj? Këto janë fotot e ngjashme të Elvanës dhe Florit

Elvana Gjata dhe Flori Mumajesi kanë pasur një histori shumë vjeçare dashurie, por që nuk e pati fatin të kurorëzohej me sukses.

Tashmë të dy janë të lidhur me njerëz të ndryshëm.

Por postimet e fundit të dy këngëtarëve, i kanë bërë fansat të mendojnë se Elvana dhe Flori po komunikojnë me njëri-tjetrin me mesazhe të koduara.

Në fillim ishte Flori ai që publikoi cover-in e këngës së Aurela Gaçes, “Të dua”.

Më pas Elvana publikoi një foto me shprehjen: Ku vajti?? Dashuria??

Ndërkohë Elvana është akuzuar se ka publikuar fotografi njësoj si ajo e Florit disa kohë më parë.

Në galeri i gjeni fotot në fjalë. /albeu.com/
Shtuar më 23/05/2018, ora 16:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori