Konkurron 20 vjeçaret, e gjeni dot sa vjeç mbush sot Albërie Hadërgjonaj? (FOTO LAJM)

lberie Hadërgjonaj është një ndër këngëtare me një karrierë mjaft të gjatë në skenën muzikore shqiptare dhe vazhdon të jetë aktive edhe sot.

Pavarësisht moshës, ajo njihet edhe për format e saj trupore, më të cilat sfidon hapur vajzat e reja.

Sot është një ditë e rëndësishme për të, pasi diva feston ditëlindjen e 44-të.

Alberia njihet si një këngëtare mjaft e suksesshme dhe joshëse në estradën shqiptare.

Shtuar më 15/09/2019, ora 14:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori