Konkurenti tenton të presë damarët, ndërpritet emisioni i shef Renatos?
Renato Mekolli ëhstë bërë një nga personazhet më të komentuar në rrjetet sociale që kur ai erdhi në ekran si pjesë e emisionit, "Hell Kitchen".

Së funmdi një lajm që ka tronditur opinionin publik ishte se një nga konkurentët ka tentuar të vrasë veten, duke prerë damarët.

Gjithashtu u tha se pas kësaj ngjarjeje menjëherë u ndërpre emisioni dhe u vu gjithçka në pikëpyetje nëse kjo puntatë do të transmetohet apo jo.

Por Renato Mekolli vijon të thotë se gjithcka ëhstë në rregull.

Renato: ” No comment, në javët në vazhdim çdo emisionin do të dali rregullisht në Top channel” u shpreh ai i kontaktuar nga gazetarët. /albeu.com/
Shtuar më 09/11/2018, ora 10:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori