Konkurencë për shpenzime marramendëse, ja dhuratat e VIP-ave
Shumë yje të show-bizit, kanë luksin që të shpenzojmë shuma marramendëse. Për shkak të koncerteve të shumta, Rihanna nuk mund të qëndrojë në një destinacion të caktuar. Asaj i pëlqen të udhëtojë shumë dhe një ndër argëtimet e saj janë që të pushojë në një jaht luksoz.

Kengetarja nuk udhëton e vetme, ku shpesh shihet nën shoqërinë e miqve. Beyonce, që pas lindjes së vajzës së saj ka ndryshuar stilin e jetës. Ajo bën një jetë luksoze, ku nuk kursen lekët për të jetuar në super jahte. Burrit të saj, ajo i ka dhuruar një Bughatti me vlerë 2 milion dollarë.

Por pas nuk ngelet edhe Kim Kardashian, e cila nuk shpenzon vetëm për veten e saj, për tu kuruar, për pushime, por mendon edhe për bashkëshortin e saj. Kanye West ka marrë dhuratë nga Kim një Lamborghini, që kushton plot 750 mijë dollarë. /albeu.com/
Shtuar më 03/08/2014, ora 11:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori