Konkurencë edhe në lidhje, duel i hapur mes këngëtareve
Bukuroshja Adelina Tahiri po shijon një romancë të re. Ajo nuk ka hezituar aspak të dalë në një foto me të dashurin dhe të kryejë disa xheste fyese. Fotoja e cila po bën xhiron në rrjetet sociale, ka rikonfirmuar zërat se Anjeza Branka është vetëm.

Ish i dashuri i Anjeza Brankës prej kohësh është në një lidhje me Adelina Tahirin. Pak më herët, ka qënë vetë Anjeza e cila është rrëfyer se do ti dedikohet karrierës së saj. /albeu.com/
Shtuar më 04/09/2014, ora 18:11

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori