Konkurencë e hapur mes Minaj dhe Azaleas
Një konkurencë e fortë ekziston mes Iggy Azaleas dhe Nicki Minaj. Këtë gjë e ka konfirmuar edhe i dashuri i Iggy Azaleas, Nick Young, i cili mendon se rivalja e saj e xhelozon shumë.

Sipas burimeve të mediave amerikane, Iggy është shumë e lumtur me basketbollistin. Nga ana tjetër, Nick Young e ka mbrojtur të dashuren e tij, pas kritikave të Nicki Minaj. “Iggy po bën gjëra të mëdha dhe kjo po i frikëson njerëzit. Ajo nuk do të ndalet. Ajo është numër një. Si do ta ndalni? Ajo është në majë tani për tani dhe natyrisht do të xhelozoni”, u shpreh ai. /albeu.com/
Shtuar më 06/09/2014, ora 18:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori