E FUNDIT/ Shpërthim me tritol në një banesë në Kamëz
Komentuesit “masakrojnë” Klaudia Pepën: S’ke turp, t’paska lidhur Albi

Klaudia Pepa është nujë ndër figurat e shoëbizit më të komentuar në Shqipëri.

Pavarësisht akuzave e fjalëve, Klaudia po e shfrytëzon këtë situatë duke promovuar edhe më shumë veten me fotot nudo e provokuese.

Por ndjekësit e saj nuk e kanë “përtypur” akoma ndarjen e saj nga korografi Albi Nako dhe lakuriqësinë që ajo po shfaq hapur në rrjetin social Instagram.

Pas një fotoje mjaft provokuese nga deti, komentuesit e akuzojnë Klaudian se përfitoi nga Albi ndërsa tani po tregon kush është në të vërtetë.

Komentuesi: Kjo shyqyr qe u "lirua" nga ai qe te dali dhe kjo si shoqet "shef rrushi rrushin dhe piqet" moj moteeeer

Komentuesi:I paska pas zinxhiret te shtrenguar qe s'paska leh me para

Komentuesi:Me mire qe u ndave nga albi. Sa foto tbukra ben tani /albeu.com/


Shtuar më 26/08/2017, ora 10:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori