Komenti epik që shqiptarët "vdesin" ti bëjnë vajzave seksi (FOTO LAJM)

Vera është stina ku Instagrami "shpërthen" nga foto e vajzave seksi të cilat gjatë dimrit tregojnë se po punojnë për format e muajve të nxehta.

E njëjta gjë ndodh edhe me vajzat e njohura shqiptare të cilave nuk kemi çfarë i shajmë për fotot e postuara këtë verë.

Këto foto shpesh herë nxisin debate dhe herë të tjera pëlqehen nga publiku.

Por ne të albeu.com na ka rën në sy një koment që njërëz të ndryshëm e bëjnë njësoj në Instagramin e këtyre vajzave.

Për t'ju a bërë më të qartë kemi zgjedhur dy nga vajzat më të ndjekura në Instagram siç është Kejvina dhe Keisi Medini.

"A martohesh në fshat", i komenton ndjekësi Kejvinës.

"A kishe ardh nuse në fshat", komenton ndjekësi i Keisit.

Ky koment është bërë viral në rrjet dhe mund ta hasni fare lehtë nëpër fotot e "nxehta" të vajzave të famshme./albeu.com/
Shtuar më 23/08/2019, ora 13:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori