Kokën poshtë dhe vithet lart, Enca "çmend" rrjetin duke u tundur (VIDEO)
Ajo rrëmben gjithmonë vëmendjen me format e saj të bëshme. Këngëtarja Enca Haxhia këtë herë ka thyer të gjitha pritshmëritë. Pa komplekse, buzë detit ajo ka dhuruar skena të zjarrta për të gjithë ndjekësit e saj.

Veshur me bikini të kuqe minimaliste, me kokën poshtë dhe të pasmet ngritur, Enca Haxhia ka dhuruar spektakël për fansat. Duke dredhur vithet , teksa dallgët ishin në sfond, këngëtarja ka përshëndetur ndjekësit me skena të zjarrta.
Shtuar më 13/08/2019, ora 14:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori