Kokë e këmbë me "Gucci", Morena Taraku bën gjestin e pahijshëm para 900 mij ndjekësve (FOTO LAJM)
View this post on Instagram

FUCK 2019 #kepasiterpak !!

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on

Morena Taraku vjen e zhytur në “Gucci” në fotografinë e fundit.

Morena Taraku vazhdon të jetë aktive me publikimin e imazheve joshëse në Instagram.

Këngëtarja, së fundi publikoi një fotografi, në të cilën erdhi e veshur me një palë xhinse dhe bluzë të shkurtër.

Ajo që të bie në sy është fakti se veshjet e saj janë të brendit “Gucci”, ndërsa tregoi gishtin e mesit.

Kujtojmë se Morena Taraku gjatë muajit dhjetor vizitoi Shqipërinë, ku ndihmoi të prekurit nga tërmeti.

Shtuar më 08/01/2020, ora 14:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori