Kohë pa i parë bashkë, Andrra poston foto me Sinanin

Sinan Hoxha dhe Andrra Destani janë padyshim një nga çiftet më të dashur për publikun dhe çdo e re nga jeta e tyre përbën interes dhe kuriozitet.

Çifti janë prindër të një djali, Ansit 2 vjeç, megjithatë dëshirën për një fëmijë tjetër nuk e mohojnë.

Andrra tashmë është shumë e njohur për publikun dhe bën postime nga më të ndryshmet.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet bashkë me Sinanin dhe po duket shumë bukur. /albeu.com/
Shtuar më 27/09/2018, ora 20:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori