Koha për tu argëtuar me Drejtoreshën e Tatimeve...(VIDEO)
"Drejtoresha e Tatimeve" tashme është kthyer në një personazh mjaft të dashur për të gjithë publikun, ndërsa sillet në një version argëtues në spektaklin e humorit, "Portokalli".

Këtë të dielë, drejtoresha zhvilloi një vizitë në biznesin e Kapo Kapllanit dhe Melamin Beratit.

“Unë ju kërkova të gjithë bizneseve të më dërgonin analizat e punonjësve të pushuar nga puna, ndërsa ju më kishit dërguar analizat e gjakut”, u drejtohet ajo dy biznesmenëve, Kapo Kapllani dhe Melamin Berati. /albeu.com/

Shtuar më 01/12/2015, ora 15:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori