Koha për pushime, Christina Milan poston fotot në Instagram

Christina Milan ka ekspozuar format fizike, ndërsa qëndronte pranë njё pishine tё Las Vegas.

Fotot që ajo ka ndarë me miqtë janë realizuar ditën e dielë, ndërsa po kalonte disa momente pushimi.

32 vjeçarja fituese e Emmy, ndau kёto fotografi me miqtё dhe ndjekёsit e saj nё rrjetin Instagram. /albeu.com/
Shtuar më 28/05/2014, ora 17:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori