Koha për një akullore, kapet mat David Beckham
Pëlqej
David Beckham është një baba dhe bashkëshort shembullor. Ish-futbollisti i famshëm, ka qënë aq shumë i ngarkuar sa nuk ka pasur kohë për të ngrënë një akullore në vendin e duhur, por e konsumon atë në makinë.

Beckham është fotografuar duke ngrënë akullore në makinë bashkë me tre djemtë e tij, Brooklyn, Romeo dhe Cruz, ndërsa mungonin dy femrat e jetës së tij, vajza Harper dhe bashkëshortja Victoria. /albeu.com/
Shtuar më 15/08/2014, ora 17:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori