Koha kur Çiljeta luante në serialin "Njerëz dhe Fate" (VIDEO)
"Njerëz dhe Fate" është një nga serialet më të ndjekura shqiptare.

Të gjithë e njohin personazhin kryesor Florin (interpretuar nga Arben Dërhemi) ama shumë pak e kujtojnë të dashurën e tij.

Duhet përmendur se këngëtarja shumë e pëlqyer Çiljeta Xhilaga ka qenë interpretuesja e këtij roli.

Ajo duket me flokë të kuqe dhe ndryshe nga sic duket sot.

Padyshim që Çiljeta edhe aty ka qenë shumë e bukur edhe pse ishte thjesht një adoleshente. /albeu.com/
Shtuar më 07/09/2017, ora 09:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori