Knightley zhvishet për revistën “Interview”
Pëlqej
Aktorja Keira Knightley është zhveshur për revistën “Interview”. Me flokë të lagura dhe “topless” aktorja e Hollivudit ka pozuar përpara objektivit të fotografit Patrick Demarchelier.

Pas shumë roleve dramatike, tashmë Knightley do të luajë në komedinë- musical “Begin Again” përkrah Mark Ruffalos dhe liderit të Maroon 5, Adam Levine. /albeu.com/
Shtuar më 28/08/2014, ora 17:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori