Këngëtarja pranon ndarjen nga i dashuri: Ishte i pari... (FOTO LAJM)

Pak ditë më parë pati shumë thashetheme për ndarje nga i dashuri të këngëtares Beatrix Ramosaj, pasi ajo fshiu të gjitha fotot me të në Instafram, por tashmë është konfirmuar.

"Nuk kam folur për jetën time personale. Nuk kam qejf më të ekspozoj jetën personale. Është diçka shumë e bukur që mund t’i ndodhë dikujt. Për mua ka qenë hera e parë që kam pasur dikë dhe kam kaluar shumë kohë me të, nuk janë pak dy vite e gjysmë. Kam shumë respekt por kështu është jeta, njerëzit njihen, dashurohen, jo gjithçka mundet të ecë. Tani jam single"- është shprehur Beatrix Ramosaj. /Albeu.com/
Shtuar më 24/02/2017, ora 17:16

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori