Kënga e re e Dafinës merr vëmendjen e mediave të huaja, e konsiderojnë si suedeze

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri ka vetëm pak ditë që nka sjellë një këngë të re "Four Seasons" me të cilën pretendon të hyjë në tregun muzikor botëror.

E duket se që ditët e para ajo ka marrë vëmendjen e merituar të mediavehuaja.

Mirëpo ato ëe kanë cilësuar si suedeze këngëtaren nga Kosova.
Vetë Dafina i ka shpërndarë këto artikuj duke i falenderuar mediat për vëmendjen që i kanë dhënë.

Dafina Zeqiri ka lindur në Suedi dhe ka jetuar atje për shumë vite por u bë e famshme në Shqipëri dhe këngët e saj janë shqiptare. /Albeu.com/
Shtuar më 15/03/2017, ora 10:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori