Kledi Kadiu së shpejti baba
Kledi Kadiushpejti do të bëhet baba. Në Instagram, balerini i mirenjohur shkruan: “Për të gjithë ju që nuk e dini, dua t’ju lajmëroj se janarin e ardhshëm e bukura ime Charlotte do të më bëjë baba.

Më ka bërë dhuratën më të bukur në botë. Ndihem super i lumtur”. Çifti ka marrë urime nga miqtë dhe ndjekësit në rrjetet sociale. /albeu.com/
Shtuar më 06/08/2015, ora 17:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori