Kledi Kadiu poston pamjen luksoze nga dritarja e shtëpisë së tij

Dy muaj më parë, balerini i njohur shqiptar, Kledi Kadiu, kurorëzoi me martesë dashurinë me francezen Charlotte Lazzari.

Pas dasmës, çifti kaloi disa ditë pushimi në ishullin Formentera të Spanjës dhe së fundmi janë kthyer në shtëpi.

Kledi ka publikuar për herë të parë pamje nga shtëpia super luksoze që ai dhe Charlotte kanë në Rimini të Italisë shkruan xing.al

Ai postoi pamjen nga ballkoni i shtëpisë, në të cilin duket pamja mahnitëse e detit me anijet e jahtet e ankoruara në port.
Shtuar më 23/08/2018, ora 23:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori