Kledi Kadiu përplaset me Romeon: E shohim kush qan
Nuk kanë të sosur situatat e tensionuara në Dance With Me.

Kështu këtë herë ka pasur një përplasje mes Romeos dhe Kledi Kadiut.

Pas kërcimit të tij, Romeo debatoi me Kadiun për pikët ndërsa balerini i famshëm e akuzoi se herën e kaluar ka qarë.

"Se kush qan... nëqoftëse më sheh e kupton se kush qan. Mbaj vendin tënd. Vlerëso siç duhet", iu kthye Romeo me nerva Kledit ndërsa Alketa u mundua të qetësonte situatën duke i thënë Romeos se po sillet si vlonjat i vërtetë.

"Vlerësimi im është ky, nëse s'të pëlqen, s'të pëlqen dhe kaq", u përgjigj Kledi.
Shtuar më 26/11/2018, ora 22:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori