Kledi Bahiti bëhet baba për herë të parë, zbulohet emri i veçantë i të voglës (FOTO LAJM)

Kompozitori i njohur Kledi Bahiti është bërë baba për herë të parë.

Ai dhe partnerja e tij janë bërë prindër të një vajze që i kanë vendosur emrin e veçantë, Gred.

Kompozitori i njohur ka publikuar një foto të të voglës në Instagran, duke shkruar:

Melodia më e bukur e jetës.

Sakaq, edhe Pejana ka ndarë me ndjekësit një foto shumë emocionuese, ku merr të voglën në krahë.

Kledi është në një histori dashurie me gazetaren dhe moderatoren e sportit në rrjetin e RTSH, Pejana Elezi.
Shtuar më 01/10/2020, ora 16:07

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori