Klea u fotografua në plazh me Elgitin, dhe të gjithëve u bëri përshtypje ky detaj
Për disa kohë e mohuan, por tashmë ata tashmë janë zyrtarisht një çift i konsoliduar dhe një nga dyshet më të preferuara të publikut shqiptar.

Klea Huta dhe Elgit Doda gjithnjë e më shumë po shfaqen në shoqërinë e njëri-tjetrit duke e jetuar dashurinë e tyre tashmë publikisht si dhe duke e shprehur atë në mënyrat më të mira të mundshme.

Së fundmi, janë publikuar disa foto të Kleas dhe Elgitit, të cilët janë fotografuar gjatë pushimeve në bregdetin e jugut. Çifti reflekton në sy se janë kokë e këmbë të dashuruar, teksa i hedhin njëri-tjetrit vështrime të ëmbla dhe në një moment Klea është fotografuar duke ushqyer Elgitin shkruan Story.

Me bikini ngjyrë ulliri dhe trupin në formë, moderatorja shfaqet krah këngëtarit dhe familjarëve të tyre, teksa luajnë në plazh dhe kalojnë momente pranë detit, siç mund ti shihni në pamjet e mëposhtme.

Ajo që bie në sy, është fakti se ndryshë nga koleget e saj, Klea Huta duket si një yll edhe pa Fotoshop.
Shtuar më 01/10/2018, ora 20:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori