Klea Huta zbulon: Si ma mori zemrën Elgit Doda (FOTO LAJM)

Klea Huta dhe Elgit Doda janë një nga çiftet më të komentuara të showbizz.

Dhe këngëtarja ka zbuluar se si ia rrëmbeu zemrën Elgiti.

Në një postim në Instagram, Klea rrëfeu se ai e bëri këtë përmes muzikës.

Ajo publikoi një foto të këngëtarit duke i rënë pianos dhe shkroi: "Kur më pyesin: Po si ta mori zemrën?"
Shtuar më 13/09/2019, ora 23:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori