Klea Huta kërkon ndihmë, po e çmend Elgiti

Disa orë më parë, Klea Huta postoi një video të Elgitit fokusuar i gjithi në lojë, mbi të cilën shkruan:

“Kur vjen në shtëpi dhe pretendon që ai po të pret me krahët hapur. Më e keqja- Tështiva dhe nuk më tha as shëndet. Kjo lojë po ma heq trurin. Ndihmëëëëëëë”

Dhe në fakt kushedi sa vajzave i ndodh kjo gjë në këtë botë, pasi të gjitha për këtë gjë ankohen.

Elgit lëre celularin dhe bëje te lumtur vajzën. /albeu.com/
Shtuar më 17/02/2019, ora 16:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori