Klea habit fansat, hedh video me momentet romantike me Elgitin (VIDEO)
Klea Huta dhe Elgit Doda torturuan gjithë mediat online para se të konfirmonin lidhjen. Të gjithë e dinim që ishin bashkë, por s’e pranonin për dreq.

Ama që kur e pranuan kanë kënaqur fansat me momente nga lidhja e tyre.

Kështu ka bërë Klea edhe këtë herë.

"A jeni gati? Prisni për fundin. Jam kaq e emoicionuar. Mezi pres."- shkruan Klea krahas videos me momente romantike me partnerin. /albeu.com/

Shtuar më 13/12/2018, ora 16:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori