Klea dhe Elgiti do martohen dhe kanë menduar datën epike
Ata janë një nga çiftet më simpatikë dhe të komentuar të shoëbizit. Klea Huta dhe Elgit Doda u panë së fundmi së bashku tek “Kënga Magjike”, ku dukeshin shumë të dashuruar mes tyre.

Por kur do marthet cifti i njohur? Epo për këtë me shumë humor ka folur Klea duke deklaruar edhe "datën".

Madje Klea ka dhënë edhe detaje të tjera mbi dasmën duke u shprehur se do të jetë diçka modeste dhe private larg medias.

"Po ja me 36 gusht po mendojmë, po kështu diçka të vogël, modeste larg medias", shkruan Klea. /albeu.com/
Shtuar më 17/08/2018, ora 16:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori